• » Bezspoinowe izolacje budynków
Bezspoinowe izolacje budynków

Jedną z naszych specjalności jest wykonawstwo pokryć dachowych i izolacji:

 • papą termozgrzewalną
  Nasza firma od 1995 roku specjalizuje się m.in. w pracach dachowych, wykonując rocznie około 10 tys. m2 pokryć dachowych. Dewizą naszej Firmy jest szczególna dbałość o jakość wykonanych robót i wymogi technologii - dzięki czemu wykonane przez nas roboty są wysokiej jakości i służą Inwestorowi przez długi okres nie zmieniając parametrów technicznych. Przedsiębiorstwo nasze posiada niezbędny potencjał techniczny w postaci własnego sprzętu specjalistycznego oraz zespół fachowców do wykonania robót dociepleniowych i dachowych.
  Zobacz galerię zdjęć
   
 • w technologii bezspoinowej
  Oferujemy Państwu wykonanie hydroizolacji z wykorzystaniem doskonałego materiału do wykonania bezspoinowych pokryć dachowych. IZOLAN - E jest systemem całkowicie polskim, dostosowanym do polskich warunków klimatycznych, a do jego produkcji wykorzystywane są tylko polskie materiały. Niezwykle atrakcyjny cenowo: koszt pokrycia 1m2 powierzchni dachu w systemie IZOLAN - E kształtuje się średnio na poziomie połowy kosztów wykonania pokrycia z papy termozgrzewalnej. System IZOLAN - E jest systemem bezodpadowym, co dodatkowo obniża koszty inwestycji.
  IZOLAN - E jest produktem niezwykle trwałym - gwarancja szczelności obejmuje okres 20 lat*. Pierwsza konserwacja jest wymagana dopiero po 15 latach. System pokryć dachowych IZOLAN - E stwarza szerokie możliwości technologiczne - szeroki wybór wariantów pozwalających na wykonanie każdego rodzaju pokrycia dachowego od zielonych dachów, przez izolacje przewciwwilgociowe i przeciwwodne, drobne naprawy istniejących pokryć, aż do pokryć dachów i tarasów.
  System IZOLAN - E ma wysoką odporność na agresywne, przemysłowe środowisko zewnętrzne (za wyjątkiem substancji ropopochodnych).
   
  więcej warianty technologii
  Zobacz galerię zdjęć


created by NetSolutions